Blog > Komentarze do wpisu

Nie jest dobrze..ale źle też nie

Bezikowaty od wczoraj robi coraz lepszą kupę !! Cieszę sie jak głupia. Już dzisiajsza chociaż może normalną mało przypomina jest w bobkach, a nie w płynie :) Zaczynam wierzyć, że to karma jest przyczyną kłopotów Beziol chociaż byłoby to mocno dziwne, bo wszystkie karmy które dostawał były lecznicze, a karma po której biegunka znika jest kiepskiej jakości zwykłym sklepowym ogólnodostępnym zapychaczem kocich brzuchów. 

Przypomniał mi się aż odcinek Housa w którym miał pacjenta chorującego po zdrowej żywności... może Beziol ma to samo ;) W każdym razie.. dobrze jeszcze nie jest, ale tragedię zwaną rozwolnieniem żegnamy mam nadzieję na długo jeśli nie na zawsze. 

 

 

Dobre wiadomości dostałam z domu stałego moich byłych podopiecznych Brygady Ar. Gabrysia i Jacek donoszą, że chłopaki rosną aż miło popatrzeć, piękne czyste zadbane, wybawione.. łobuzują troche dzieciaki, ale ich duzi przymykają na to oczy:) Piekna kocia młodzież sie z maluchów zrobiła, czyż nie?

 

 

 

 

Ahhh no i na kociec oczywiście ktoś z Koterii chciałby się przedstawić i powiedzieć że domu szuka :) Kochani jeśli dysponujecie Facebookiem prosimy udostepniać to zdjecie kociaka

 

Młodziutki kocurek złapany w piwnicy razem z dziczkami.
On z kolei ugniata na sam widok człowieka, cichutko do siebie pomrukując. Nie powinien wrócić do tego ciemnego, zimnego miejsca.

Kocur wyrośnie na pieszczocha i zabawowego łobuziaka, już teraz widać iskierki w jego oczach.
Ma około 6-7mcy (jest dumnym posiadaczem zębów mlecznych).

Klatka B5, nr 383
Zabieg 15.03., na ulicę wraca 19.03.

 

 

niedziela, 18 marca 2012, koci-pamietnik

Polecane wpisy

Komentarze
2012/03/18 19:18:15
Piękne te tygrysy (podobne do Tosi), jak dobrze, że znalazłaś im dom, młody też znajdzie :)
Więc Bezio, jednak ma alergię. tylko na co?
-
Gość: Jasna8, *.elblag.dialog.net.pl
2012/03/18 19:37:49
Śliczny ten ostatni kocurek :-)
Domku mu życzę dobrego !
Kciuki za kupę Bezikową,
oby tak dalej.
Widocznie zdrowa karma była za zdrowa ;-)))